Zapięcie magnetyczne do ubrań

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów wprowadziliśmy do naszej oferty zapięcia magnetyczne do ubrań. Pozwala ono na zamocowanie przypinki - badzikia - znaczka do ubrania bez konieczności przekłuwania materiału.

W ofercie posiadamy 2 rodzaje zapięć - tańszą wersję "zapięcie magnetyczne z guzikiem" dostępną dla wielkości 25, 32, 37, 44 oraz 56 mm oraz "zapiecie magnetyczne listwowe"
z 3 mocnymi magnesami neodymowymi - jednak ze względu na wielkość zapiecia jest ono dostępne tylko dla średniy 56 mm !

zapiecie listwowe przypinka 56 mm

Zapięcie magnetyczne listwowe - dostępne tylko dla rozmiaru 56 mm. Składa się z metalowej listwy klejonej do tyłu przypinki oraz z zapięcia - listwy z 3 mocnymi magnesami neodymowymi. Zdjęcie powyżej prezentuje przypinkę z zapięciem oraz elementy zapięcia. 

 

Zapięcie-magnetyczne-2-elementowe 56mm opis

Zapięcie magnetyczne z guzikiem - składa się 2 części oraz 2 magnesów – jeden magnes zamocowany jest do przypinki na stałe, a drugi zamontowany jest w klipsie, którym mocujemy przypinkę na ubraniu.

Zastosowanie silnych magnesów trwale mocuje przypinkę, badzika, buton za pomocą magnesu do naszego ubrania.

Zapięcie magnetyczne z guzikiem dostępne jest dla przypinek, badzików, butonów okrągłych o średnicach: 25, 32, 37, 44 oraz 56mm.

Tagi: zapiecie magnetyczne, przypinki bez agrafki, bezpieczne zapięcie, znaczki bez przkłuwania, zapiecie do badzików, zapięcie do butonów, inne zapięcie do przypinek, inny sposób mocowania przypinek

­