Pinsy metalowe zalewane żywicą - z naklejką 3d - wykonujemy je od 50*/100 sztuk 

pinsy zywica miniatura2

Pinsy metalowe - podkład wykonywany jest najczęściej z mosiądzu (kolor stare złoto) lub z alpaki (kolor srebrny) znakowane naklejką epoksydową (3D) – możliwość produkcji już od 100 sztuk. Jeżeli mamy na magazynie gotowe podkłady w interesującym Państwa kształcie wóczas możemy wykonać nakłady od 50 sztuk !

Znaczki można zamocować do materiału (np. marynarki) za pomocą zapięcia typu motylek (pinu), który jest na stałe przymocowany do znaczka. Najczęściej pinsy metalowe stosowane są jako niedrogi gadżet promujący firmę lub znak firmowy - zapięcie motylek umożliwia wpięcie znaczka do klapy marynarki lub zamocowanie w dowolnej części garderoby.

Jest to praktyczny okolicznościowy gadżet wskazujący na przynależność do organizacji lub stosowany jako podarunek upamiętniający rocznicę, święto, wydarzenie itp.

Na obecną chwilę posiadamy gotowe matryce do kilkudziesięciu kształtów pinsów - szkice dostępnym matrych poniżej ! Inne kształty matryc wykonywane są na indywidualne zamówienie Klientów!

Poniżej oprezentujemy kilknaście przykładowych realizacji 

 pinsy zywica 1 ok

pinsy zywica 3 ok popr

pinsy zywica 2 ok

 Poniżej przedstawiamy standardowe matryce do podkłądów jakie posiadamy - kliknij na poniższym szablonie, aby go powiększyć (w nowym oknie). Za dopłatą możemy wykonać prawie każdy kształy podkłądu i naklejki (ograniczeniem jest tylko technologia) 

Pinsy-ksztalty tabelka nowa 

* Pinsy metalowe zalewane żywicą lub zalewane żywicą z ramką dostępne są od 50 sztuk tylko jeżeli mamy na magazynie gotowe podkłady w potrzebnym kształcie. W pozostałych przypadkach min. nakład to 100 sztuk !

Tagi: pinsy zalewane żywicą, pinsy 3d, pinsy z naklejką, pinsy na podkładzie mosiężnym, piny zalewkowe, piny z żywicą epoksydową, pinsy na zamówienie, wpinki do marynarek, wpinki do klapy, pinsy do marybarki

­