Pinsy metalowe zalewane żywicą epoksydową 3d / domming - wersja z ramką

Pinsy zalewane zywica z ramka1

Kolejna wersja pinsów zalewanych żywicą - w tej mamy naklejkę wklejaną w przetłoczenie w metalu - dzięki temu zabiegowi otrzymujemy estetyczną ramkę wokół pinsa. Metalowa ramka zwiększa zdecydowanie walory estetyczne pinsa.

Pinsy metalowe z ramką - podkład wykonywany jest najczęściej z mosiądzu (kolor stare złoto), z alpaki (kolor srebrny), miedzi (kolor brązowawy / czerwonawy). Znakowane odbywa się przy pomocy naklejki 3D - zalewanej żywicą epoksydową – możliwość produkcji już od 100 sztuk. Jeżeli mamy interesujący Państwa podkład gotowy to możemy wykonać minimalny nakład już od 50 sztuk !

Dla wersji zalewanej żywicą z ramką mamy następujące opcje zapięć
- standardowo - zapięcie typu motylek
Opcje dodatkowe
- zapięcie magnetyczne dwuczęsciowe 
- zapięcie do pinów typu śrubka z nakrętką 
- zapięcie typu agrafka (minimalny rozmiar pinsu ok. 25-30 mm x 8-10 mm) 

Pinsy zalewane zywica z ramka2

Jest to bardzo ciekawy i stosunkowo niedrogi gadżet reklamowy - który uwypulki Państwa logo / reklamę, podkreśli przynależność do organizacji, upamiętni rocznicę, święto. Metalowa otoczka-ramka zwiększa walory estetyczne i jest dodatkowym elementem zwracającym uwagę. Szeroki wybór zapięć zaspokoi większość oczekiwań. Mamy gotowych kilkadziesiąt wykrojników - za dopłatą możemy wykonać indywidualny kształt / wielkość. 

Pinsy zalewane zywica z ramka3

Pinsy zalewane żywicą w wersji z ramką są idealnym rozwiązaniem w przypadku logotypów których nie da się wykonać w wersji tłoczonej ze względu na skomplikowaną grafikę - a gdzie chcemy mieć pokazane elementy metalowe pinsa - w tym przypadku będzie to ramka. Istnieje również możliwość wykonania wersji mieszanej - tj część elementów tłoczona, a w środku nadruk w pełnym kolorze zalewany żywicą epoksydową - zainteresowanych prosimy o kontakt z naszym biurem w celu wyceny.

Na obecną chwilę posiadamy gotowe matryce do kilkudziesięciu kształtów pinsów - szkice dostępnym matrych poniżej ! Inne kształty matryc wykonywane są na indywidualne zamówienie Klientów!

Poniżej przedstawiamy gotowe wykrojniki dla tej wersji (są one inne niż dla wersji bez ramki). Za dopłatą możemy wykonać prawie każdy kształy podkładu i naklejki (ograniczeniem jest tylko technologia cięcia i zalewania) 

 Pinsy zalewane zywica z ramka4 matryce

Tagi: herby 3d ramka, znaczki 3d, herby zalewane żywicą z ramką, pinsy akrylowe z ramką, wpinki w klapę z metalową ramką, wpinki w klapę, pinsy zalewane żywicą, pinsy 3d, pinsy z naklejką, pinsy na podkładzie mosiężnym, piny zalewkowe, piny z żywicą epoksydową, pinsy na zamówienie, wpinki do marynarek, wpinki do klapy, pinsy do marynarki

­