Produkujemy magnesy reklamowe "płaskie" - jest to najtańszy typ magnesów. Druk odbywa się metodą offsetową na papierze (przy małych nakładach możemy wykonać druk cyfrowy). Wydruk następnie jest foliowany i kaszerowany do magnesu. Kolejny etap to wykrawanie / sztancowanie magensów do wymaganego kształtu/wielkości. Magnesy pakowane są zbiorczo w pakiet - woreczki. 

Możemy wykonać magnesy płaskie na folii magnetycznej 0,4 lub 0,7 (0,75mm) + oczywiście grubość papieru 

Ten typ magnesów jest najczęściej wykonywany przy większych nakładach (min. nakład na offset to 1000 sztuk) - oczywiście im większy wykonujemy nakład tym cena jednostkowa za 1 magnes jest niższa. 

Do wyceny proszę przesyłać: nakład magnesu, kształt (okrąg, owal, prostokąt, kwadrat, indywidualny wykrojnik) oraz potrzebną grubość folii. W przypadku zapytań o magnesy w indywidualnym kształcie proszę dołączyć do zapytania podgląd z linią cięcia (oczywiście może być bez docelowej grafiki) 

Poniżej prezentujemy kilka przykładowych realizacji  

Magnesy reklamowe plaskie

magnesy-standardowe-skladka

Zamiennie stosowane nazwy: tanie magnesy na lodówkę, niedrogie magnesy na lodówkę, tanie magnesy reklamowe, magnesy reklamowe, znaczki magnetyczne, znaczki na lodówkę, magnesy na lodówkę, magnesy pamiątkowe, magnesy ze zdjęciem, magnesy producent, magnesy reklamowe producent,

­