"Magnesy" adhezyjne - jest to nowość w naszej ofercie. 

Z tyłu zamiast standardowego magnesu mamy powierzchnię z silikonu adhezyjnego - jest to materiał który pozwala zamocować naszą reklamę w sposób bezklejowy do powierzchni takich jak: szkło, drewno (powierzchnie płaskie), płytki ceramiczne, tworzywa sztuczne (np ramka monitora !), metale. 

Nadruk obdywa się techniką cyfrową jako pełny kolor CMYK, następnie wydruku są wykrawane do potrzebnego kształtu. Przy zapytaniach  prosimy podawać: kształt, nakład oraz wielkość. Minimalny opłacalny nakład to ok. 500 sztuk - w zależności od wielkości i skomplikowania linii cięcia. 

Poniżej przedstawiamy przykładowe zdjęcia montażu do różnych powierzchni.  Magnes adhezyjny monitor drewno

UWAGA: na czas transportu tył jest zabezpieczony bezbarwną folią i należy ją usunąć aby uzyskać dostęp do powierzchni adhezyjnej. Następnie po przyłożeniu gadżetu do danej powierzchni należy docisnąć go do podłoża! Jeżlei zostanie zabrudzona część adhezyna wystarczy ją przepłukać wodą i po wysuszeniu możemy ją dalej użytkować. 

 Magnes adhezyjny plytki lustro

magnesy adhezyjne, gadżety bezklejowe, nietypowy gadżet, nowy gadżet, gadżety na monitory komputerowe, magnesy do wszystkiego, adhezyjne gadżety, silikon adhezyjny

­