Produkujemy wysokiej jakości czyściki do telefonów, smartfonów oraz tabletów 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na czyściki do telefonów komórkowych - małych ekranów!!! Ciekawy i tani gadżet reklamowy, który jest w dzisiejszych czasach niezbędny. Wykonany z najwyższej jakości materiałów zapewnia reklamę, która jest zawsze pod ręką Klienta!

czysciki-niepolomice-skladka-www
                            Czyścik na kartoniku                                                       czyścik kwadrat 28x28 mm zbliżenie 

Możesz być pewien, że ten gadżet nie wyląduje w zakurzonej szufladzie!

Standardowo mamy wykrojniki do okręgu fi 33mm, kwadrat o boku 28x28 mm, prostokąt 30x40 mm oraz większy rozmiar 90x62 (dla tej wersji kartonik ma wymiary 120x85 mm) za dopłatą możemy wykonać inny wykrojnik.

Standardowe wykonanie zawiera: czyścik do telefonu, wykrojnik standard, zadruk na czyściku pełny kolor z jednej strony, kartonik 55x80 mm (zadruk pełny kolor z obu stron) foliowany + woreczek.

Poniżej przykładowa wizualizacja produkcyjna czyścika - kartonika z obu stron, nadruku na czyściku oraz ułożenie czyścika na kartoniku 

wizualizacja-czyscika-produkcyjna

Czyścik na telefonie - ekran czyścimy stroną z nadrukiem !
 czysciki-skladka-na-telefonach 

Więcej zdjęć - patrz GALERIA - w menu po lewej 

Inne zamiennie stosowane nazwy: czyścik do telefonu, czyściki do telefonu, czyścik, czyściki, sticky cleaner, clean patch, display reinger, cleaner for mobile phone, czyściki do tabletów, czyściki reklamowe 

­